Paracet Junior 160 mg 20 Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Paracet Junior 160 mg 20 Tablet
Firma:Gripin İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A05923
Barkod:8699612090046
Fiyatı:47,12 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet Fiyatı

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 06.05.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 47,12 TL dir.

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet Etkin Maddesi

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Paracet Junior 160 mg 20 Tablet (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Paracet Junior 160 mg 20 Tablet (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Paracet Junior 160 mg 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Paracet Junior 160 mg 20 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.