Derman İlaç 1 Kaşe

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Derman İlaç 1 Kaşe
Firma:DERMAN
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Barkod:8699826870014
Fiyatı:11,23 TL
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Derman İlaç 1 Kaşe Fiyatı

Derman İlaç 1 Kaşe, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 09.06.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 11,23 TL dir.

Derman İlaç 1 Kaşe Etkin Maddesi

Derman İlaç 1 Kaşe ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Derman İlaç 1 Kaşe ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Derman İlaç 1 Kaşe (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Derman İlaç 1 Kaşe (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Derman İlaç 1 Kaşe ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Derman İlaç 1 Kaşe Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Derman İlaç 1 Kaşe kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.