A-Per Şurup 120 mg 150ml

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:A-Per Şurup 120 mg 150ml
Firma:Aroma İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A00809
Barkod:8699651570097
Fiyatı:90,53 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

A-Per Şurup 120 mg 150ml Endikasyonları

A-per Şurup; ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak kullanılır. Soğuk algınlığından ileri gelen ağrılarda, çocuklardaki döküntülü hastalıkların sebep olduğu ateşli durumlarda ve ağrılarda, baş, diş, migren, adele ağrılarında, aşı reaksiyonlarında ve nevraljide kullanılır.

A-Per Şurup 120 mg 150ml Fiyatı

A-Per Şurup 120 mg 150ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 06.05.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 90,53 TL dir.

A-Per Şurup 120 mg 150ml Etkin Maddesi

A-Per Şurup 120 mg 150ml ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

A-Per Şurup 120 mg 150ml ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
A-Per Şurup 120 mg 150ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)A-Per Şurup 120 mg 150ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

A-Per Şurup 120 mg 150ml ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

A-Per Şurup 120 mg 150ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada A-Per Şurup 120 mg 150ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.