Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml
Firma:Gripin İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A11226
Barkod:8699612570050
Fiyatı:43,62 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml Endikasyonları

Gripin Bebek Şurubu; hafif ve orta şiddetli ağrılar ile ağrının ateşe eşlik ettiği durumların giderilmesinde etkilidir.

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml Fiyatı

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 43,62 TL dir. Gripin İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699612570050 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml Etkin Maddesi

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.


Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Gripin Bebek Şurubu 120 mg/5 ml 100 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.