Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml
Firma:Humanis Sağlık
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A14113
Barkod:8680760700017
Fiyatı:86,03 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Minamol Plus Şurup Fiyatı

Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 06.05.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 86,03 TL dir.

Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml Etkin Maddesi

Minamol Plus Şurup ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Minamol Plus Şurup ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Minamol Fort Şurup 250 mg/5 ml 150 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Minamol Plus Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.