Minafen Şurup 120 mg 150 ml

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Minafen Şurup 120 mg 150 ml
Firma:Drogsan İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A05031
Barkod:8699580570014
Fiyatı:92,01 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Minafen Şurup 120 mg 150 ml Fiyatı

Minafen Şurup 120 mg 150 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 06.05.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 92,01 TL dir.

Minafen Şurup 120 mg 150 ml Etkin Maddesi

Minafen Şurup 120 mg 150 ml ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Minafen Şurup 120 mg 150 ml ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Minafen Şurup 120 mg 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Minafen Şurup 120 mg 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Minafen Şurup 120 mg 150 ml ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Minafen Şurup 120 mg 150 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Minafen Şurup 120 mg 150 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.