Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon
Firma:Polifarma İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A14359
Barkod:8699606694649
Fiyatı:572,86 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Paracerol Fiyatı

Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 06.05.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 572,86 TL dir.

Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon Etkin Maddesi

Paracerol ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Paracerol ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D)Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Paracerol 10 mg/ml 100 ml 12 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Paracerol kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.