Klacid MR 7 Tablet

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler - Makrolidler - Klaritromisin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Klacid MR 7 Tablet
Firma:Abbott İlaç
Etkin Madde:Klaritromisin
ATC Kodu:J01FA09
Kamu Kodu:A04312
Barkod:8699548030802
Fiyatı:137,32 TL
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Klacid MR 7 Tablet Endikasyonları

Klacid MR 7 Tablet; etken maddesi Klaritromisin 'tir. Klaritromisin vücut içerisindeki bakterilerle savaşır. Cilt ve solunum sistemi rahatsızlıklarında etkilidir.

Klacid MR 7 Tablet Fiyatı

Klacid MR 7 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 09.06.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 137,32 TL dir.

Klacid MR 7 Tablet Etkin Maddesi

Klacid MR 7 Tablet ilacının etkin maddesi olan Klaritromisin, orjinal ismiyle Clarithromycin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 81103-11-9 olup, molekül ağırlığı 747.95336 g/mol, formülü ise C38H69NO13 dir. Klaritromisin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Klacid MR 7 Tablet ilacının ana etkin maddesi Klaritromisin için Kimyasal Yapı Resmi:
Klacid MR 7 Tablet (Klaritromisin) Kimyasal Yapısı (2 D)Klacid MR 7 Tablet (Klaritromisin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Klacid MR 7 Tablet ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler - Makrolidler - Klaritromisin

Klacid MR 7 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Klacid MR 7 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.