1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
C - Kalp Damar Sistemi (1237 ilaç)
C09 - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar (478 ilaç)
C09D - Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları (197 ilaç)
C09DB - Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı (29 ilaç)
C09DB01 - Valsartan ve Amlodipin (14 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı grubu içerisindeki Valsartan ve Amlodipin etken maddesi içeren 14 ilaç vardır.

C09DB02 - Olmesartan Medoksomil ve Amlodipin (3 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı grubu içerisindeki Olmesartan Medoksomil ve Amlodipin etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

C09DB04 - Telmisartan ve Amlodipin (4 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı grubu içerisindeki Telmisartan ve Amlodipin etken maddesi içeren 4 ilaç vardır.

C09DB07 - Kandesartan ve Amlodipin (2 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı grubu içerisindeki Kandesartan ve Amlodipin etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09DBx1 - Nebivolol ve Amlodipin (6 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Kalsiyum Kanal Blokerlerı grubu içerisindeki Nebivolol ve Amlodipin etken maddesi içeren 6 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com