İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - İrinotekan HCL

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:İrinotekan HCL
ATC Kodu:L01XX19
Kamu Kodu:A13544
Barkod:8699828760023
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu Etkin Maddesi

İrinocam 20 mg ilacının etkin maddesi olan Irinotekan HCL, orjinal ismiyle Irinotecan maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 100286-90-6 olup, molekül ağırlığı 586.67802 g/mol, formülü ise C33H38N4O6 dir. Irinotekan HCL maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar damara enjekte yoluyla alınır.


İrinocam 20 mg ilacının ana etkin maddesi Irinotekan HCL için Kimyasal Yapı Resmi:
İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu (Irinotekan HCL) Kimyasal Yapısı (2 D)İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu (Irinotekan HCL) Kimyasal Yapısı (3 D)

İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Diğer Antineoplastik (Kanser) İlaçlar - İrinotekan HCL

İrinocam 20 mg/ml Perfüzyon Solüsyonu Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada İrinocam 20 mg kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.