1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Somatostatin ve Analogları

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
H - Endokrin Sistem (162 ilaç)
H01 - Hipofiz ve Hipotalamus Hormonları ve Analogları (56 ilaç)
H01C - Hipotalamus Hormonları (17 ilaç)
H01CB - Somatostatin ve Analogları (12 ilaç)
H01CB01 - Somatostatin (2 ilaç)

Hipotalamus Hormonları altında bulunan Somatostatin ve Analogları grubu içerisindeki Somatostatin etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

H01CB02 - Oktreotid (4 ilaç)

Hipotalamus Hormonları altında bulunan Somatostatin ve Analogları grubu içerisindeki Oktreotid etken maddesi içeren 4 ilaç vardır. Ayrıca Oktreotid etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Oktreotid sayfasına bakınız.

H01CB03 - Lanreotid (3 ilaç)

Hipotalamus Hormonları altında bulunan Somatostatin ve Analogları grubu içerisindeki Lanreotid etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

H01CB05 - Pasireotid (3 ilaç)

Hipotalamus Hormonları altında bulunan Somatostatin ve Analogları grubu içerisindeki Pasireotid etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com