1. Ana Sayfa
 2. İlaç Bul
 3. İlaç Fiyatları
 4. ATC Kodu
 5. Sağlık Haberleri
 6. Etkin Madde
 7. İlaç Firmaları
 8. Tıp Terimleri
 9. Active Ingredients

Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
C - Kalp Damar Sistemi (1237 ilaç)
C09 - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar (478 ilaç)
C09D - Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları (197 ilaç)
C09DA - Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik (158 ilaç)
C09DA01 - Losartan Potasyum ve Hidroklorotiyazid (23 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki Losartan Potasyum ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 23 ilaç vardır.

C09DA03 - Valsartan ve Hidroklorotiyazid (41 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki Valsartan ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 41 ilaç vardır.

C09DA04 - İrbesartan ve Hidroklorotiyazid (27 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki İrbesartan ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 27 ilaç vardır.

C09DA06 - Kandesartan ve Hidroklorotiyazid (15 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki Kandesartan ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 15 ilaç vardır.

C09DA07 - Telmisartan ve Hidroklorotiyazid (20 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki Telmisartan ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 20 ilaç vardır.

C09DA08 - Olmesartan Medoksomil ve Hidroklorotiyazid (31 ilaç)

Anjiyotensin 2 Antagonistleri Kombinasyonları altında bulunan Anjiyotensin II Antagonistleri ve Diüretik grubu içerisindeki Olmesartan Medoksomil ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 31 ilaç vardır.

  içeren ilaçlar listesi:
 1. Teveten Plus 600 mg/12.5 mg 28 Tablet

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com