1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

ACE İnhibitörleri ve Diüretik

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
C - Kalp Damar Sistemi (1237 ilaç)
C09 - Kan Basıncını Düzenleyen İlaçlar (478 ilaç)
C09B - ACE İnhibitörleri Kombinasyonları (55 ilaç)
C09BA - ACE İnhibitörleri ve Diüretik (42 ilaç)
C09BA02 - Enalapril ve Hidroklorotiyazid (3 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Enalapril ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

C09BA03 - Lisinopril Dihidrat ve Hidroklorototiazid (3 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Lisinopril Dihidrat ve Hidroklorototiazid etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

C09BA04 - Perindopril ve İndapamid (13 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Perindopril ve İndapamid etken maddesi içeren 13 ilaç vardır.

C09BA05 - Ramipril ve Hidroklorotiyazid (9 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Ramipril ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 9 ilaç vardır.

C09BA06 - Kinapril HCL ve Hidroklorotiyazid (2 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Kinapril HCL ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09BA07 - Benazepril Hidroklorür ve Hidroklorotiyazid (2 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Benazepril Hidroklorür ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09BA08 - Silazapril ve Hidroklorotiyazid (2 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Silazapril ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09BA09 - Fosinopril Hctz (2 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Fosinopril Hctz etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09BA12 - Delapril ve İndapamid (1 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Delapril ve İndapamid etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

C09BA13 - Moexipril ve Diüretikler (2 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Moexipril ve Diüretikler etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

C09BA15 - Zofenopril ve Hidroklorotiyazid (3 ilaç)

ACE İnhibitörleri Kombinasyonları altında bulunan ACE İnhibitörleri ve Diüretik grubu içerisindeki Zofenopril ve Hidroklorotiyazid etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com