1. Ana Sayfa
 2. İlaç Bul
 3. İlaç Fiyatları
 4. ATC Kodu
 5. Sağlık Haberleri
 6. Etkin Madde
 7. İlaç Firmaları
 8. Tıp Terimleri
 9. Active Ingredients

Ameliyatta Eksik Anestezi Yapıldı ve Uyandı

32 yaşındaki kadın hastaya yanlış anestezi yapılınca hasta ameliyatı devam ederken uyandı.

20-01-2013 17:04 Ameliyatta Eksik Anestezi Yapıldı ve Uyandı

İngiltere'nin Coventry kentinde bulunan Coventry Üniversite hastanesinde ameliyata alınan 32 yaşındaki hasta ameliyat sürerken uyandı.

Ameliyat edilen kadın ameliyatından sonra operasyon sırasında doktorların konuşmaları, karnının kesik olduğunu, her bir dikiş atımını hişssettiğini fakat hareket edemediğini ve haykıramadığını söyledi.

Sorunsuz bir şekilde meliyatı tamamlanan hastaya, hastane yönetimi yanlış anestezi uygulanmasından kaynaklanan etki süresinin erken sona ermesi nedeniyle değeri yaklaşık 85 bin TL olan 30 bin sterlin tazminat ödedi.

Yorum Ekleyebilirsiniz

 1. SGK 10 İlacı Bedeli Ödenecek İlaçlar Kapsamına AldıSGK 10 İlacı Bedeli Ödenecek İlaçlar Kapsamına Aldı SGK, farklı etkin maddelerden oluşan 10 ilacı bedeli ödenecek ilaçlar kapsamına aldı.
 2. Hıçkırık Nasıl Geçer?Hıçkırık Nasıl Geçer? Hıçkırığı geçirmek için kolay bir yöntem.
 3. Jurnista Kırmızı Reçete İle VerilecekJurnista Kırmızı Reçete İle Verilecek Hidromorfon HCL etkin maddeli Jurnista ilacı kırmızı reçeteye tabi oldu.
 4. Kumar Bağımlılığı ve TedavisiKumar Bağımlılığı ve Tedavisi Kolay yoldan zengin olma hayaliyle ve masumca başlanan bazı oyunlar bizi kumar bağımlılığına kadar götürebilir
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com