Oftomix Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Oftomix Göz Damlası 5 ml
Firma:Bilim İlaç
Etkin Madde:Timolol Maleat ve Dorzolamid
ATC Kodu:S01ED51
Kamu Kodu:A13753
Barkod:8699569610175
Fiyatı:63,90 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Oftomix Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Oftomix Göz damlası içerisinde timolol maleat ve dorzolamid etken maddeleri bulunur. Oftomix tek başına beta blokör göz damlasının yetersiz olduğu durumda, glokom tedavisinde yüksek göz tansiyonunun düşürülmesi için kullanılmaktadır.

Oftomix Göz Damlası 5 ml Fiyatı

Oftomix Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 20.12.2022 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 63,90 TL dir. Bilim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699569610175 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Oftomix Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Timolol Maleat ve Dorzolamid


Oftomix Göz Damlası 5 ml ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Oftomix Göz Damlası 5 ml () Kimyasal Yapısı (2 D)Oftomix Göz Damlası 5 ml () Kimyasal Yapısı (3 D)

Oftomix Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonları

Oftomix Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Oftomix Göz Damlası 5 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.