Azarga Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Azarga Göz Damlası 5 ml
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Timolol Maleat ve Brinzolamid
ATC Kodu:S01ED51
Kamu Kodu:
Barkod:8699504710106
Önceki: 8699760710070
Fiyatı:118,31 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Azarga Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Azarga Göz Damlası; hastalarda göz içi yüksek basıncı tedavi etmek için kullanılır. Bu basınç glokom adı verilen hastalığa neden olabilir. Glokom tedavisi için kullanılan kombine bir ilaçtır. İlacın içindeki etkin maddeler göz içi basıncını düşürürler.

Azarga Göz Damlası Fiyatı

Azarga Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 20.12.2022 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 118,31 TL dir. Novartis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699504710106 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Azarga Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Timolol Maleat ve Brinzolamid


Azarga Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Azarga Göz Damlası 5 ml () Kimyasal Yapısı (2 D)Azarga Göz Damlası 5 ml () Kimyasal Yapısı (3 D)

Azarga Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Göz Tansiyonu İlaçları (Glokom) ve Miyotikler - Beta Blokerler - Timolol Kombinasyonları

Azarga Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Azarga Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.