Jetokain 2 ml 20 Ampül

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Adeka İlaç
Etkin Madde:Lidokain HCL ve Epinefrin
ATC Kodu:N01BB52
Kamu Kodu:A04143
Barkod:8699587751461
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.94 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Jetokain 2 ml 20 Ampül Endikasyonları

Jetokain iki farklı etkin madde içerir. Bunlardan lidokain lokal anestezik etki, epinefrin ise uygulanan bölgeden kan geçişini yavaşlatarak ilacın etki süresinin arttırılmasını sağlar. Jetokain, tıbbi uygulamalar ve ameliyatlarda ağrının önlenmesi için kullanılır.

Jetokain Fiyatı

Jetokain 2 ml 20 Ampül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.94 TL dir. Adeka İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699587751461 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Jetokain 2 ml 20 Ampül ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain Kombinasyonları

Jetokain 2 ml 20 Ampül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Jetokain kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Jetokain Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Jetokain 2 ml 20 Ampül
2 -Laconest AD 20 Ampül
3 -Lidocaine %2 E-80 Stetic 50 Karpül
4 -Lidofast 2 ml 20 Ampül
Jetokain
Jetokain
© Adeka İlaç


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com