İburamin Cold Şurup 100 ml

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - İbuprofen Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:İburamin Cold Şurup 100 ml
Firma:Berko İlaç
Etkin Madde:İbuprofen, Psödoefedrin HCL ve Klorfeniramin Maleat
ATC Kodu:M01AE51
Kamu Kodu:A10251
Barkod:8699591570331
Fiyatı:81,64 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

İburamin Cold Şurup 100 ml Endikasyonları

İburamin Cold Şurup; alt solunum yollarına bağlı olarak görülen yüksek ateş tedavisinde, tonsillit, farenjit, larenjit gibi üst solunum yolları hastalıklarında görülen yüksek ateş ve nazal konjeksiyonun tedavi edilmesi amacıyla, ayrıca diş ağrıları, eklem ve kaslarda burkulma ile görülen yaralanmalarla görülen ağrılarda, diğer baş ağrılarında ve yumuşak doku yaralanmalarında da kullanılır.

İburamin Cold Şurup, genel soğuk algınlığı, vücut kırıklığı ve ateş ağrılarını işçeren hastalarda kullanılmaktadır.

İburamin Cold Şurup 100 ml Fiyatı

İburamin Cold Şurup 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 81,64 TL dir. Berko İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699591570331 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

İburamin Cold Şurup 100 ml ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - İbuprofen Kombinasyonları

İburamin Cold Şurup 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada İburamin Cold Şurup 100 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.