Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Antimetabolitler - Pürin Analogları - Klofarabin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Klofarabin
ATC Kodu:L01BB06
Kamu Kodu:A14064
Barkod:8699828690207
Fiyatı:18.200,50 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon Endikasyonları

Evorabin ilacı Klofarabin etken maddesi içerir. Evorabin en az iki farklı kemoterapi rejimine dirençli olan ya da bu kemoterapi rejimleri sonrasında nüks eden ve kalıcı yanıt sağlayabilecek başka tedavi seçeneği bulunmayan çocukluk çağı akut lenfoblastik lösemi tedavisi için kullanılır. Evorabin ilacının güvenliği ve etkinliği 21 yaş ve altındaki hastalarda incelenmiştir.

Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon Fiyatı

Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.200,50 TL dir.

Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Antimetabolitler - Pürin Analogları - Klofarabin

Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Evorabin 1 mg/ml 1 Flakon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.