Descase 5/10 mg 30 Tablet

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Antihistaminik Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Desloratadin ve Montelukast Sodyum
ATC Kodu:R06AK
Kamu Kodu:A16083
Barkod:8699514093923
Menşei:Yerli
Fiyatı:37.8 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Descase 5/10 mg 30 Tablet Endikasyonları

Descase ilacı, alerjik rinit ve alerjik rinitle birlikte olan astım tedavisinde ve bulgularının giderilmesinde, ayrıca antihistaminik tedaviye (alerji tedavisinde kullanılan bir ilaç grubu) dirençli ürtikerin (kurdeşen) kombine tedavisinde kullanılır.

Descase Fiyatı

Descase 5/10 mg 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 15.02.2019 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 37.8 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514093923 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Descase 5/10 mg 30 Tablet ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Antihistaminik Kombinasyonları

Descase 5/10 mg 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Descase kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Descase Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Descase 5/10 mg 30 Tablet


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com