1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
S - Duyu Organları (207 ilaç)
S01 - Göze Uygulanan İlaçlar (194 ilaç)
S01G - Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları (20 ilaç)
S01GX - Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler (17 ilaç)
S01GX01 - Kromoglisik Asit (3 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Kromoglisik Asit etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

S01GX03 - Spaglumik Asit (0 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Spaglumik Asit etken maddesi içeren 0 ilaç vardır.

S01GX05 - Lodoksamid (2 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Lodoksamid etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

S01GX06 - Emedastin (2 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Emedastin etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

S01GX07 - Azelastin (1 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Azelastin etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

S01GX08 - Ketotifen (2 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Ketotifen etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

S01GX09 - Olopatadin (6 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Olopatadin etken maddesi içeren 6 ilaç vardır.

S01GX10 - Epinastin (1 ilaç)

Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları altında bulunan Diğer Dekonjestanlar ve Antialerjikler grubu içerisindeki Epinastin etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com