1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
N - Sinir Sistemi (1931 ilaç)
N05 - Psikoleptikler (Psikolojik İlaçlar) (474 ilaç)
N05A - Antipsikotikler (422 ilaç)
N05AH - Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler (241 ilaç)
N05AH02 - Klozapin (4 ilaç)

Antipsikotikler altında bulunan Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler grubu içerisindeki Klozapin etken maddesi içeren 4 ilaç vardır.

N05AH03 - Olanzapin (116 ilaç)

Antipsikotikler altında bulunan Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler grubu içerisindeki Olanzapin etken maddesi içeren 116 ilaç vardır. Ayrıca Olanzapin etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Olanzapin sayfasına bakınız.

N05AH04 - Ketiapin (121 ilaç)

Antipsikotikler altında bulunan Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler grubu içerisindeki Ketiapin etken maddesi içeren 121 ilaç vardır. Ayrıca Ketiapin etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Ketiapin sayfasına bakınız.

N05AH05 - Asenapin (0 ilaç)

Antipsikotikler altında bulunan Diazepinler, Oksazepinler ve Tiyazepinler grubu içerisindeki Asenapin etken maddesi içeren 0 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
ilaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlğı'nın' "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2019 ilacTR.com