1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Salisilik Asit ve Türevleri

> ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
N - Sinir Sistemi (1986 ilaç)
N02 - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) (252 ilaç)
N02B - Diğer Analjezik ve Antipiretikler (166 ilaç)
N02BA - Salisilik Asit ve Türevleri (24 ilaç)
N02BA01 - Asetilsalisik Asit (8 ilaç)

Diğer Analjezik ve Antipiretikler altında bulunan Salisilik Asit ve Türevleri grubu içerisindeki Asetilsalisik Asit etken maddesi içeren 8 ilaç vardır.

N02BA03 - Kolin Salisilat (1 ilaç)

Diğer Analjezik ve Antipiretikler altında bulunan Salisilik Asit ve Türevleri grubu içerisindeki Kolin Salisilat etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

N02BA11 - Diflunisal (1 ilaç)

Diğer Analjezik ve Antipiretikler altında bulunan Salisilik Asit ve Türevleri grubu içerisindeki Diflunisal etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

N02BA51 - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları (14 ilaç)

Diğer Analjezik ve Antipiretikler altında bulunan Salisilik Asit ve Türevleri grubu içerisindeki Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları etken maddesi içeren 14 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
ilaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlğı'nın' "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2019 ilacTR.com (30:25:0)