1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

İmidazol Türevleri

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
G - Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları (331 ilaç)
G01 - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler (37 ilaç)
G01A - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler (37 ilaç)
G01AF - İmidazol Türevleri (22 ilaç)
G01AF02 - Klotrimazol (vajinal) (1 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Klotrimazol (vajinal) etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

G01AF04 - Mikonazol (1 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Mikonazol etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

G01AF06 - Ornidazol (2 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Ornidazol etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

G01AF07 - İzokonazol Nitrat (vajinal) (1 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki İzokonazol Nitrat (vajinal) etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

G01AF08 - Tiyokonazol (2 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Tiyokonazol etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

G01AF11 - Ketokonazol (3 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Ketokonazol etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

G01AF12 - Fentikonazol (2 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki Fentikonazol etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

G01AF20 - İmidazol Kombinasyonları (vajinal) (10 ilaç)

Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler altında bulunan İmidazol Türevleri grubu içerisindeki İmidazol Kombinasyonları (vajinal) etken maddesi içeren 10 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com