1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

İmidazol ve Triazol türevleri

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
D - Dermatolojik İlaçlar (455 ilaç)
D01 - Dermatolojik Mantar Tedavisi (134 ilaç)
D01A - Topikal Antifungaller (107 ilaç)
D01AC - İmidazol ve Triazol türevleri (50 ilaç)
D01AC01 - Klotrimazol (kremler) (2 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Klotrimazol (kremler) etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

D01AC02 - Mikonazol (1 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Mikonazol etken maddesi içeren 1 ilaç vardır. Ayrıca Mikonazol etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Mikonazol sayfasına bakınız.

D01AC03 - Ekonazol (Econazole) (0 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Ekonazol (Econazole) etken maddesi içeren 0 ilaç vardır.

D01AC05 - İzokonazol (5 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki İzokonazol etken maddesi içeren 5 ilaç vardır. Ayrıca Izokonazol etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Izokonazol sayfasına bakınız.

D01AC07 - Tiyokonazol (8 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Tiyokonazol etken maddesi içeren 8 ilaç vardır.

D01AC08 - Ketokanazol - Topikal (9 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Ketokanazol - Topikal etken maddesi içeren 9 ilaç vardır.

D01AC09 - Sulkonazol (1 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Sulkonazol etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

D01AC10 - Bifonazol (1 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Bifonazol etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

D01AC11 - Oksikonazol (4 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Oksikonazol etken maddesi içeren 4 ilaç vardır.

D01AC14 - Sertakonazol (3 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Sertakonazol etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

D01AC20 - Kombinasyonlar (2 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Kombinasyonlar etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

D01AC52 - Mikonazol Kombinasyonları (2 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Mikonazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

D01AC55 - İzokonazol Kombinasyonları (11 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki İzokonazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 11 ilaç vardır.

D01AC60 - Bifonazol Kombinasyonları (1 ilaç)

Topikal Antifungaller altında bulunan İmidazol ve Triazol türevleri grubu içerisindeki Bifonazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com