1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Antienfektif ve Antiseptikler

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
A - Sindirim Sistemi ve Metabolizma (1259 ilaç)
A01 - Ağız Sağlığı İlaçları (64 ilaç)
A01A - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) (62 ilaç)
A01AB - Antienfektif ve Antiseptikler (7 ilaç)
A01AB02 - Hidrojen peroksit (0 ilaç)

Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) altında bulunan Antienfektif ve Antiseptikler grubu içerisindeki Hidrojen peroksit etken maddesi içeren 0 ilaç vardır.

A01AB03 - Klorheksidin oral (0 ilaç)

Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) altında bulunan Antienfektif ve Antiseptikler grubu içerisindeki Klorheksidin oral etken maddesi içeren 0 ilaç vardır.

A01AB11 - Çeşitli antienfektif ve antiseptikler (2 ilaç)

Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) altında bulunan Antienfektif ve Antiseptikler grubu içerisindeki Çeşitli antienfektif ve antiseptikler etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

A01AB12 - Heksetidin (1 ilaç)

Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) altında bulunan Antienfektif ve Antiseptikler grubu içerisindeki Heksetidin etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

A01ABXX - Mentol İçeren Gargaralar (1 ilaç)

Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) altında bulunan Antienfektif ve Antiseptikler grubu içerisindeki Mentol İçeren Gargaralar etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com