Vigrande 25 mg 4 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Vigrande 25 mg 4 Tablet
Firma:Zentiva İlaç
Etkin Madde:Sildenafil Sitrat
ATC Kodu:G04BE03
Barkod:8699502091634
Fiyatı:
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Vigrande 25 mg 4 Tablet Endikasyonları

Vigrande 25 mg; yeterli bir cinsel performans için gerekli penil ereksiyonun sağlanamaması veya sürdürülememesi olarak tanımlanan erektil disfonksiyonun tedavisinde değil geçici olarak etkilerinin giderilmesinde kullanılır.

Vigrande'nin etkili olabilmesi için cinsel uyarı gereklidir.

Vigrande kadınların kullanımı için endike değildir.

Vigrande 25 mg 4 Tablet Etkin Maddesi

Vigrande 25 mg 4 Tablet ilacının etkin maddesi olan Sildenafil Sitrat, orjinal ismiyle Sildenafil maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 139755-83-2 olup, molekül ağırlığı 474.5764 g/mol, formülü ise C22H30N6O4S dir. Sildenafil Sitrat maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.

Vigrande 25 mg 4 Tablet ilacının ana etkin maddesi Sildenafil Sitrat için Kimyasal Yapı Resmi:
Vigrande 25 mg 4 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (2 D)Vigrande 25 mg 4 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (3 D)

Vigrande 25 mg 4 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

Vigrande 25 mg 4 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Vigrande 25 mg 4 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.