Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon)

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Tenoksikam
İlaç Bilgileri
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Tenoksikam
ATC Kodu:M01AC02
Kamu Kodu:A07895
Barkod:8699525274960
Menşei:Yerli
Fiyatı:1.97 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) Endikasyonları

Tilcotil, tenoksikam etkin maddesi içerir. Tilcotil osteoartrit olarak adlandırılan kireçlenme, romatoid artrit ve ankilozan spondilit hastalıklarının belirti ve bulgularının tedavisi ile akut gut artriti, akut kas-iskelet sistemi ağrıları, ameliyat sonrası görülen ağrı ve ağrılı adet geçirme (dismenore) için kullanılır.

Tilcotil Ampül Fiyatı

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 1.97 TL dir. Deva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699525274960 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) Etkin Maddesi

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) ilacının etkin maddesi olan Tenoksikam, orjinal ismiyle Tenoxicam maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) ? olup, molekül ağırlığı 337.37414 g/mol, formülü ise C13H11N3O4S2 dir. Tenoksikam maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi henüz sınıflandırılmamış'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.

Tilcotil Ampül ilacının ana etkin maddesi Tenoksikam için Kimyasal Yapı Resmi:
Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) (Tenoksikam) Kimyasal Yapısı (2 D) Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) (Tenoksikam) Kimyasal Yapısı (3 D)

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Tenoksikam

Tilcotil 20 mg 1 Ampül (Flakon) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tilcotil Ampül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tilcotil Ampül
Tilcotil Ampül
© Deva İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | enerji atlası | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com