Stafine H Krem

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - Fusidik Asit - Topikal

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Stafine H Krem
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Fusidik Asit + Hidrokortizon
ATC Kodu:D06AX01
Kamu Kodu:A13203
Barkod:8699828350149
Fiyatı:42,50 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Stafine H Krem Endikasyonları

Stafine H Krem; özellikle stafilokok ve streptekok gibi gram (+) bakterilerin ve fusidata hassas mikroorganizmaların neden olduğu deri enfeksiyonlarında etkilidir. (Enfekte yaralar, impetigo, follikülit, akne, cilt abseleri, erisipel gibi)

Stafine H Krem Fiyatı

Stafine H Krem, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 12.06.2022 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 42,50 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699828350149 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Stafine H Krem Etkin Maddesi

Stafine H Krem ilacının etkin maddesi olan Fusidik Asit (Topikal), orjinal ismiyle Fusidic Acid maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 6990-06-3 olup, molekül ağırlığı 516.70922 g/mol, formülü ise C31H48O6 dir. Fusidik Asit (Topikal) maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar vücut yüzeyine uygulama yoluyla alınır.


Stafine H Krem ilacının ana etkin maddesi Fusidik Asit (Topikal) için Kimyasal Yapı Resmi:
Stafine H Krem (Fusidik Asit (Topikal)) Kimyasal Yapısı (2 D)Stafine H Krem (Fusidik Asit (Topikal)) Kimyasal Yapısı (3 D)

Stafine H Krem ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - Fusidik Asit - Topikal

Stafine H Krem Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Stafine H Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.