Sildegra 25 mg 4 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Sildegra 25 mg 4 Tablet
Firma:Actavis İlaç
Etkin Madde:Sildenafil Sitrat
ATC Kodu:G04BE03
Barkod:8699517090677
Fiyatı:
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Sildegra 25 mg 4 Tablet Endikasyonları

Sildegra; yeterli bir seksüel performans için gerekli olan penil ereksiyonun sağlanamaması veya sürdürülememesi ile ortaya çıkan setleşme bozukluğunda (erektil disfonksiyon) hastanın şikayetini gidermeye yönelik uygulanan bir tedavi yöntemidir. Sildegra'nın etkili olabilmesi için cinsel uyarının olması gerekmektedir. Kadınların kullanımı için uygun değildir.


Sildegra 25 mg 4 Tablet Etkin Maddesi

Sildegra 25 mg 4 Tablet ilacının etkin maddesi olan Sildenafil Sitrat, orjinal ismiyle Sildenafil maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 139755-83-2 olup, molekül ağırlığı 474.5764 g/mol, formülü ise C22H30N6O4S dir. Sildenafil Sitrat maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.

Sildegra 25 mg 4 Tablet ilacının ana etkin maddesi Sildenafil Sitrat için Kimyasal Yapı Resmi:
Sildegra 25 mg 4 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (2 D)Sildegra 25 mg 4 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (3 D)

Sildegra 25 mg 4 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

Sildegra 25 mg 4 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Sildegra 25 mg 4 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.