Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Asetilsalisilik Asit ve C Vitamini
ATC Kodu:N02BA51
Barkod:8699514020219
Fiyatı:236,64 TL
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Sedergine Vitamin C Fiyatı

Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 09.06.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 236,64 TL dir.

Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet Etkin Maddesi

Sedergine Vitamin C ilacının etkin maddesi olan Asetilsalisilik Asit, orjinal ismiyle Acetylsalicylic Acid maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 50-78-2 olup, molekül ağırlığı 180.15742 g/mol, formülü ise C9H8O4 dir. Asetilsalisilik Asit maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.

Sedergine Vitamin C ilacının ana etkin maddesi Asetilsalisilik Asit için Kimyasal Yapı Resmi:
Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet (Asetilsalisilik Asit) Kimyasal Yapısı (2 D)Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet (Asetilsalisilik Asit) Kimyasal Yapısı (3 D)

Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Salisilik Asit ve Türevleri - Asetilsalisilik Asit Kombinasyonları

Sedergine Vitamin C 10 Efervesan Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Sedergine Vitamin C kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.