Recbutin Fitil 10 Adet

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Recbutin Fitil 10 Adet
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Ruscotenin ve Trimebutin
ATC Kodu:C05AX03
Kamu Kodu:A14625
Barkod:8699514890010
Fiyatı:83,36 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Recbutin Fitil 10 Adet Yan Etkileri

Recbutin Fitil (supozituvar) kullanımı nedeniyle tüm ilaçlarda görülebileceği gibi bazı yan etkiler görülebilmektedir.

Recbutin Fitil kullanımı nedeniyle duyarlılık reaksiyonlarının oluşması halinde tedavi kesilmeli ve hasta için uygun tedavi uygulanmalıdır. Recbutin Fitil'in uzun süre kullanımında sistemik toksik tesirler görülebilmektedir.

Karşılaşılma sıklığı bilinmemekle birlikte uygulanan bölgede kızarıklık, hassasiyet ve kaşıntı görülebilir. Ayrıca baş dönmesi ve bayılma gibi yan etkileri de vardır.

Recbutin Fiyatı

Recbutin Fitil 10 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 83,36 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514890010 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Recbutin Fitil 10 Adet ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

Recbutin Fitil 10 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Recbutin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.