Proctolog Krem 30 g

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar
İlaç Bilgileri
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Ruscotenin ve Trimebutin
ATC Kodu:C05AX03
Kamu Kodu:A06376
Barkod:8699532335470
Önceki: 8699514338130
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.74 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Proctolog Krem 30 g Endikasyonları

Proctolog Krem; akut hemoroid, analda oluşan şişme, kızarma, yırtılma, çatlama, fissür hissi, ağrı, kaşıntı ve sıvı birikme hissi rahatsızlıklarının semptomatik tedavisinde kullanılır.

Proctolog Krem 30 g Yan Etkileri

Ruskogenin ve Trimebutin etkin maddeleri içeren Proctolog Krem kullanımı nedeniyle, tüm ilaçlarda görülebileceği gibi bazı yan etkiler görülebilmektedir.

Proctolog Rektal Krem kullanımı nedeniyle duyarlılık reaksiyonlarının oluşması halinde tedavi kesilmeli ve hasta için uygun tedavi uygulanmalıdır. Proctolog'un uzun süre kullanımında sistemik toksik tesirler görülebilmektedir.

Karşılaşılma sıklığı bilinmemekle birlikte Proctolog Krem uygulanan bölgede kızarıklık, hassasiyet ve kaşıntı görülebilir. Ayrıca baş dönmesi ve bayılma gibi yan etkileri de vardır.

Proctolog Fiyatı

Proctolog Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 9.74 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699532335470 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Proctolog Krem 30 g ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

Proctolog Krem 30 g Kontrendikasyonları/h2>

Ruscotenin ya da Trimebutin karşı hassasiyeti bulunana hastalarda kullanılmamalıdır.

Proctolog Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Proctolog kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Proctolog Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Proctolog Fitil 10 Adet
2 -Proctolog Krem 30 g
3 -Recbutin Fitil 10 Adet
4 -Recbutin Krem 30 g


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com