Noacne Merhem (Krem) %3 20 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Tetrasiklin ve Türevi Antibiyotikler - Tetrasiklin
İlaç Bilgileri
Firma:Dinçsa İlaç
Etkin Madde:Tetrasiklin HCL
ATC Kodu:D06AA04
Kamu Kodu:
Barkod:8699819370644
Menşei:Yerli
Fiyatı:22.5 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g Endikasyonları

Noacne Merhem tetrasiklin etkin maddesi içerir ve iltihaplı formları başta olmak üzere yüzeysel akne (sivilce) tedavisi için kullanılır.

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi Noacne kullanımı ile de içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir.

Yaygın olmayan yan etkileri
Ağrı, ciltte kızarıklık veya şişme.

Seyrek yan etkileri
Kaşıntı, kuruma, yanma hissi, özellikle saç kökleri etrafında olmak üzere deri renginde açılma.

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g Kullanımı

Doktorunuz tarafından başkaca bir doz veya şekilde tavsiye edilmediyse Noacne Merhem etkilenmiş bölgeye günde 1-3 kez uygulanarak kullanılır.

Noacne Merhem'in uygulanacağı bölge ılık su ve sabun ile iyice temizlendikten sonra kurulanır. Etkilenen deri bölgesine hafifçe cilde masaj yaparak merhem yedirilir. Doğru uygulama için küçük bir miktar ilaç, cilt üzerinde renkli yapısı görülmeyecek şekilde geniş bir alana uygulanmalıdır. İstenildiği takdirde uygulama yapılan cilt bölgesi gazlı bez ile kapatılabilir.

Çocuklarda ve yaşlılarda kullanımı ile ilgili özel bir bilgi bulunmamaktadır.

Noacne Fiyatı

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 22.5 TL dir. Dinçsa İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699819370644 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g Etkin Maddesi

Tetrasiklin HCL

Noacne ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Noacne Merhem (Krem) %3 20 g () Kimyasal Yapısı (2 D) Noacne Merhem (Krem) %3 20 g () Kimyasal Yapısı (3 D)

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Tetrasiklin ve Türevi Antibiyotikler - Tetrasiklin

Noacne Merhem (Krem) %3 20 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Noacne kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Noacne Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Acnedur Merhem 20 g
2 -Imex Merhem (Krem) 100 g
3 -Imex Merhem (Krem) 20 g
4 -Imex Merhem (Krem) 50 g
5 -Noacne Merhem (Krem) %3 20 g


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com