Nitroderm TTS 5 30 Flaster

Kalp Damar Sistemi - Kalp İlaçları - Kalp Hastalığında Kullanılan Vazodilatörler - Organik Nitratlar - Gliseril Trinitrat

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Nitroderm TTS 5 30 Flaster
Firma:Sandoz İlaç
Etkin Madde:Nitrogliserin
ATC Kodu:C01DA02
Barkod:8681428810475
8699504810028
Fiyatı:111,09 TL
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Nitroderm TTS 5 30 Flaster Endikasyonları

Nitroderm TTS 5 30 Flaster;
- Konjestif Kalp Yetmezliği: Dijital veya diğer pozitif-inotrop ilaçlar ve diüretikler ile geleneksel tedaviye yeterli cevap vermeyen hastalarda ek tedavi olarak kullanılır.
- Angina Pektoris: Tek başına veya bir beta-bloker ile ve/veya kalsiyum antagonistleri gibi diğer antianginal ilaçlar ile birlikte kullanılır.
- Flebitin ve ekstravazasyonun önlenmesi: İki gün veya daha uzun sürmesi beklenen tedavilerde ve düşük dozda heparin ile tedavinin olmadığı durumlarda, intravenöz sıvı ve ilaçların venöz kanülasyonunda sekonder olarak gelişebilecek flebitin ve ekstravazasyonun profilaktik tedavisinde kullanılır.

Nitroderm Flaster Fiyatı

Nitroderm TTS 5 30 Flaster, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 09.06.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 111,09 TL dir.

Nitroderm TTS 5 30 Flaster Etkin Maddesi

Nitrogliserin

Nitroderm Flaster ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Nitroderm TTS 5 30 Flaster () Kimyasal Yapısı (2 D)Nitroderm TTS 5 30 Flaster () Kimyasal Yapısı (3 D)

Nitroderm TTS 5 30 Flaster ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Kalp İlaçları - Kalp Hastalığında Kullanılan Vazodilatörler - Organik Nitratlar - Gliseril Trinitrat

Nitroderm TTS 5 30 Flaster Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nitroderm Flaster kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.