Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Gonadotropinler ve diğer ovulasyon uyarıcılar - Gonadotropinler - Menotropin (İnsan Menopozal Gonadotropin)

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon
Firma:IBSA İlaç
Etkin Madde:Menotropin
ATC Kodu:G03GA02
Kamu Kodu:A09867
Barkod:8680426040037
Önceki: 8699543790107
Fiyatı:171,91 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon Endikasyonları

Merional 75 IU;
• Adet görmeyen veya düzensiz adet gören kadınlar da dahil olmak üzere, diğer tedavilere (klomifen sitrat) yanıt vermeyen kadınlarda yumurta gelişimini başlatmak amacıyla,
• Vücut dışı dölleme (tüp bebek tedavisi, in vitro fertilizasyon (IVF)), gametlerin fallop tüplerine transferi (GIFT), zigotların fallop tüplerine transferi (ZIFT) ve intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu (ICSI) gibi "Yardımcı Üreme Teknikleri" ile tedavilerde çok sayıda yumurta elde edilmesi için yumurtalıkların normalde olduğundan daha fazla uyarılması amacıyla,
• Erkeklerde, seks hormonlarının azlığına bağlı sperm üretimi eksikliğinde insan koriyonik gonadotropini tedavisiyle birlikte kullanılır.

Merional Fiyatı

Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 11.07.2022 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 171,91 TL dir. IBSA İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680426040037 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Gonadotropinler ve diğer ovulasyon uyarıcılar - Gonadotropinler - Menotropin (İnsan Menopozal Gonadotropin)

Merional 75 IU IM/SC İğne 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Merional kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.