Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Diyabet (Şeker Hastalığı) İlaçları - İnsülinler ve Analogları - İnsülin ve Analogları enjektabl (uzun etkili) - İnsülin Glargine

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi
Firma:Sanofi Aventis İlaç
Etkin Madde:İnsülin Glarjin
ATC Kodu:A10AE04
Kamu Kodu:A04544
Barkod:8699809950634
Fiyatı:198.7 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi Endikasyonları

Lantus Solostar; insüline bağımlı diyabet (tip 1 diyabet) veya tip 2 diyabet (insüline bağımlı olmayan diyabet) rahatsızlığının tedavisinde etkilidir.

Lantus Solostar Fiyatı

Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 198.7 TL dir. Sanofi Aventis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699809950634 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Diyabet (Şeker Hastalığı) İlaçları - İnsülinler ve Analogları - İnsülin ve Analogları enjektabl (uzun etkili) - İnsülin Glargine

Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Lantus Solostar kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Lantus Solostar
Lantus Solostar
© Sanofi Aventis İlaç

Eşdeğerleri

Lantus Solostar ilacının tüm formlardaki muadilleri:

  1. Lantus Solostar 3 ml Enjeksiyon Kalemi