Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Anemi (Kansızlık) İlaçları - Demir Eksikliği İlaçları - Demir Trivalan (oral) - Demir Protein Süksinilat

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Demir Protein Süksinilat ve Folik Asit
ATC Kodu:B03AB09
Kamu Kodu:A12031
Barkod:8699828590064
Fiyatı:199,83 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon Endikasyonları

Komfer Fol Oral Çözelti; yetersiz beslenme, malabsorpsiyon (yağ, karbohidrat, protein, vitaminler, su ve minerallerin hepsinin veya bir grubunun normal olarak emilemediği duruma malabsorpsiyon sendromu denir), gebelik ve kan kayıplarından kaynaklanan demir eksikliği anemilerinde koruyucu ve tedavi edici olarak kullanılır. Gebeliğin ilk üç ayında demir, uygun bir diyetle yeterince alınabilmekteyse de, ikinci ve üçüncü trimesterde vücudun artan gereksinimi karşısında, demir suplemanlarına genellikle gereksinim vardır.

Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon Fiyatı

Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 199,83 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699828590064 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon ilacının Kategorisi

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Anemi (Kansızlık) İlaçları - Demir Eksikliği İlaçları - Demir Trivalan (oral) - Demir Protein Süksinilat

Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Komfer Fol Oral Çözelti 20 Flakon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.