Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)
İlaç Bilgileri
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Tiokonazol, Tinidazol ve Lidokain HCL
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699584900374
Menşei:Yerli
Fiyatı:23.09 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Endikasyonları

Gynomax L vajinada oluşan anormal akıntı, yanma, kaşıntı, şişme ve de kızarma gibi belirtileri seyreden vajina iltihabının tedavi edilmesi amacıyla kullanılır.

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Fiyatı

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.09 TL dir.

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül
2 -Gynomax Ovül (XL) 3 Ovül


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com