Exagyn 7 Vajinal Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)
İlaç Bilgileri
Firma:Helba İlaç
Etkin Madde:Mikonazol Nitrat, Metronidazol ve Lidokain
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A13393
Barkod:8680008010120
Menşei:Yerli
Fiyatı:20.05 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Exagyn 7 Vajinal Tablet Endikasyonları

Exagyn ilacı vajinada görülen kaşıntı, yanma, şişme, anormal akıntı, kızarmı gibi semptomları seyreden vajinal iltihabın tedavi edilmesi için kullanılmaktadır.

Exagyn Fiyatı

Exagyn 7 Vajinal Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 20.05 TL dir. Helba İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680008010120 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Exagyn 7 Vajinal Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Exagyn 7 Vajinal Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Exagyn kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Exagyn Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Exagyn 7 Vajinal Tablet
2 -Livagy 7 Vajinal Ovül
3 -Mixovül 7 Ovül


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com