Droflu Cold 20 Tablet

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Sistemik Nazal Dekonjestanlar - Sempatomimetikler - Psödoefedrin Kombinasyon

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Droflu Cold 20 Tablet
Firma:Drogsan İlaç
Etkin Madde:Psödoefedrin HCL ve İbuprofen
ATC Kodu:R01BA52
Kamu Kodu:A14184
Barkod:8699580010329
Fiyatı:55,52 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Droflu Cold 20 Tablet Endikasyonları

Droflu Cold İbuprofen ve Psödoefedrin HCL etkin maddelerini içerir. Droflu Cold içerisinde bulunan İbuprofen'in ağrı kesici ve ateş düşürücü etkileri vardır. Psödoefedrin etkin maddesi ise burun veya sinüslerde oluşan dolgunluğun giderilmesini sağlar.

Droflu ilacı; Ateş, baş ağrısı, grip, sinüzit seyrindeki burun akıntısı, soğuk algınlığı, vücut ağrıları vb. diğer ağrılarda kullanılır.

Droflu Fiyatı

Droflu Cold 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 23.04.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 55,52 TL dir. Drogsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699580010329 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Droflu Cold 20 Tablet ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Sistemik Nazal Dekonjestanlar - Sempatomimetikler - Psödoefedrin Kombinasyon

Droflu Cold 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Droflu kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.