Degra 50 mg 1 Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Degra 50 mg 1 Tablet
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Sildenafil Sitrat
ATC Kodu:G04BE03
Barkod:8699525094063
Fiyatı:
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Degra 50 mg 1 Tablet Endikasyonları

Degra Tablet; erektil disfonksiyonun bir başka deyişle sertleşme probleminin sonuçlarının geçici süreyle giderilmesinde kullanılır.

Degra 50 mg seksüel uyarı olmadan etki göstermez ve kadınlarda etkili değildir.

Degra 50 mg 1 Tablet Etkin Maddesi

Degra Tablet ilacının etkin maddesi olan Sildenafil Sitrat, orjinal ismiyle Sildenafil maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 139755-83-2 olup, molekül ağırlığı 474.5764 g/mol, formülü ise C22H30N6O4S dir. Sildenafil Sitrat maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.

Degra Tablet ilacının ana etkin maddesi Sildenafil Sitrat için Kimyasal Yapı Resmi:
Degra 50 mg 1 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (2 D)Degra 50 mg 1 Tablet (Sildenafil Sitrat) Kimyasal Yapısı (3 D)

Degra 50 mg 1 Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Ürolojik İlaçlar - Diğer Ürolojik İlaçlar - Erektil Disfonksiyon - İktidarsızlık İlaçları - Sildenafil

Degra 50 mg 1 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Degra Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.