Strefen Pastil

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Flurbiprofen

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Strefen Pastil
Firma:Abdi İbrahim İlaç Pazarlama
Etkin Madde:Flurbiprofen
ATC Kodu:M01AE09
Barkod:8699704116593
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Strefen Pastil Endikasyonları

Strefen Pastil solunum yollarında görülen enfeksiyonel rahatsızlıklarda kullanılır. Strefen Pastil limon ve bal aromalıdır. Strefen larenjit, farenjit, ağız içi lezyonlar, bademcik enfeksiyonu, boğaz cerrahisi, endotrakeal intubasyon sonrasında görülen boğaz ağrısı, boğaz şişliği ve buna bağlı yutkunma güçlüğü gibi hastalıklarda kullanılır.

Strefen Pastil Etkin Maddesi

Strefen Pastil ilacının etkin maddesi olan Flurbiprofen, orjinal ismiyle Flurbiprofen maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 5104-49-4 olup, molekül ağırlığı 244.260923 g/mol, formülü ise C15H13FO2 dir. Flurbiprofen maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.

Strefen Pastil ilacının ana etkin maddesi Flurbiprofen için Kimyasal Yapı Resmi:
Strefen Pastil (Flurbiprofen) Kimyasal Yapısı (2 D)Strefen Pastil (Flurbiprofen) Kimyasal Yapısı (3 D)

Strefen Pastil ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Propiyonik asit türevleri - Flurbiprofen

Strefen Pastil Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Strefen Pastil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.