Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Belladona ve Türevleri - Belladona Semisentetik (amonyum) - Hiyosin-n-Butilbromür

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül
Firma:Haver İlaç
Etkin Madde:Hiyosin N Butilbromür
ATC Kodu:A03BB01
Kamu Kodu:A13706
Barkod:8680400770035
Fiyatı:8.69 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül Endikasyonları

Spazmosel bazı organlarda oluşan ağrılı kas kasılmalarının giderilmesi için kullanılmaktadır. Spazmosel, bağırsak, mide, idrar kesesi ile idrar yolları, safra kanalları ve üreme organlarında görülen spazmların giderilmesi amacıyla kullanılır. Ayrıca teşhis ya da tedavi amacıyla yapılacak radyolojik işlemlerde oluşacak olası spazmlara karşı da kullanılmaktadır.

Spazmosel Fiyatı

Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 8.69 TL dir. Haver İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680400770035 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül Etkin Maddesi

Hiyosin N Butilbromür


Spazmosel ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül () Kimyasal Yapısı (2 D)Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül () Kimyasal Yapısı (3 D)

Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Belladona ve Türevleri - Belladona Semisentetik (amonyum) - Hiyosin-n-Butilbromür

Spazmosel 20 mg/ml 6 Ampül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Spazmosel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.