Rotateq Aşı

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Rotavirüs İshal Aşıları - Rotavirüs 5 Suşlu

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Rotateq Aşı
Firma:Merck Sharp ve Dohme
Etkin Madde:Rotavirüs Suşları
ATC Kodu:J07BH02
Barkod:8699636650103
Fiyatı:901,90 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Rotateq Aşı Endikasyonları

5 tip rotavirüs suşu içeren Rotateq aşı ağız yoluyla alınır. Rotateq Aşı, rotavirüsden kaynaklanan ve ishal, kusma gibi semptomları olan rotavirüse karşı koruma sağlar.

Rotateq Aşı Kullanımı

Rotateq sadece ağız yolu ile alınır. Aşıyı doktor ya da sağlık personeli uygulamalıdır. Rotateq sadece 6 ila 32 haftalık bebeklere uygulanır.

Rotateq Aşı Fiyatı

Rotateq Aşı, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 901,90 TL dir. Merck Sharp ve Dohme firması tarafından satışa sunulan 8699636650103 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Rotateq Aşı ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Rotavirüs İshal Aşıları - Rotavirüs 5 Suşlu

Rotateq Aşı Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rotateq Aşı kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.