Rectoderm Krem %0.4 30 g

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Kas Gevşeticiler - Gliseril Trinitrat -rektal

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Rectoderm Krem %0.4 30 g
Firma:Generica İlaç
Etkin Madde:Gliseril Trinitrat
ATC Kodu:C05AE01
Barkod:8699293422846
Fiyatı:850,17 TL
Reçete Tipi:Beyaz Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Rectoderm Krem %0.4 30 g Endikasyonları

Rectoderm Krem, Merhem rektal (makat) bölgede kaşıntı, ağrı ya da kanamaya yolaçan küçük sıyrıkların, yırtıkların iyileştirilmesi amacıyla kullanılır. Rectoderm Krem makat bölgesine topikal olarak uygulanarak bu bölgedeki kan basıncının düşmesini, kan akım hızının yükselmesini ve ağrının azalmasını sağlar.

Rectoderm Krem, Merhem Fiyatı

Rectoderm Krem %0.4 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı TİTCK tarafından 09.06.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 850,17 TL dir.

Rectoderm Krem %0.4 30 g ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Kas Gevşeticiler - Gliseril Trinitrat -rektal

Rectoderm Krem %0.4 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rectoderm Krem, Merhem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.