Rapilysin 10 U 1 Flakon

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Antitrombotikler - Antitrombotik İlaçlar - Enzimler - Reteplaz
İlaç Bilgileri
Firma:Actavis İlaç
Etkin Madde:RETEPLAZ
ATC Kodu:B01AD07
Kamu Kodu:A11803
Barkod:8699517271533
Menşei:İthal
Fiyatı:3063.83 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Rapilysin 10 U 1 Flakon Endikasyonları

Rapilysin ilacı Reteplaz etken maddesi içerir. Rapilysin erişkin hastalarda inatçı ST yükselmesi ya da yakın zamanlı sol dal bloğu ile miyokard infarktüsü olduğundan şüphe edilen durumlarda, akut miyokard infarktüsü başlangıcından sonraki 12 saat içerisinde trombolitik tedavi amacıyla ve hemodinamik instabilite ile beraber akut masif akciğer embolisinin trombolitik tedavisinde kullanılır.

Rapilysin Fiyatı

Rapilysin 10 U 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 3063.83 TL dir. Actavis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699517271533 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Rapilysin 10 U 1 Flakon ilacının Kategorisi

Kan ve Kan Yapıcı Organlar - Antitrombotikler - Antitrombotik İlaçlar - Enzimler - Reteplaz

Rapilysin 10 U 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rapilysin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Rapilysin Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Rapilysin 10 U 1 Flakon
Rapilysin
Rapilysin
© Actavis İlaç


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com