Peditus Şurup 100 cc

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Peditus Şurup 100 cc
Firma:Sandoz İlaç
Etkin Madde:PARASETAMOL + GUAIFENESIN + PYRILAMINE MALEATE + PHENYLEPHRINE HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:A06022
Barkod:8699516573119
Fiyatı:68,33 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Peditus Şurup 100 cc Endikasyonları

Peditus Şurup; Pirilamin antihistaminik (vücutta bulunan histamin adlı kimyasalın etkilerine zıt yönlü etki gösteren ve alerjik belirtilerin tedavisi için kullanılan ilaçlar) grubu ilaçlar kategorisinde yer alır. Peditus aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır:
- Nezle, grip ve diğer üst solunum yolu enfeksiyonları sırasında görülen ateş, öksürük, bronşlarda tahriş,
- Nezle ve diğer enfeksiyonlar sırasında görülen burun tıkanıklıkları, balgamın sulandırılması ve yumuşatılması,
- Nezle, grip ve diğer solunum yolu enfeksiyonları ile birlikte görülen ağrılar (baş ağrısı, kas ağrısı, eklem ağrısı gibi).

Peditus Şurup Fiyatı

Peditus Şurup 100 cc, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 14.01.2024 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 68,33 TL dir. Sandoz İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699516573119 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Peditus Şurup 100 cc ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Peditus Şurup 100 cc Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Peditus Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Eşdeğerleri

Peditus Şurup ilacının tüm formlardaki muadilleri:

  1. Peditus Şurup 100 cc

Benzerleri

ATC Kodu Benzer Olan Peditus Şurup Benzeri İlaçlar

  1. A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
  2. A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
  3. A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
  4. A-Ferin Hot 10 Poşet
  5. A-Ferin Plus Pediatrik Şurup 100 ml
  6. A-Ferin Şurup 100 ml
  7. Antibeksin Şurup 100 ml
  8. Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
  9. Artu Şurup 100 ml
  10. Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
  11. Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
  12. Benical Cold 20 Tablet
  13. Benil Şurup 125 ml
  14. Bronkoflu Şurup 150 ml
  15. Buğuseptil Solüsyon 48 ml
  16. Cetaflu Forte 20 Tablet
  17. Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
  18. Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
  19. Coldeks 20 Kapsül
  20. Corsal 300 mg 30 Kapsül
  21. Corsal Şurup 120 ml
  22. Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
  23. Defeks Şurup 100 ml
  24. Deflu 20 Tablet
  25. Deflu Fort 20 Tablet
  26. Deflu Şurup 100 cc
  27. Dolven Cold & Flu 30 Tablet
  28. Dristan 20 Tablet
  29. Fenidin Şurup 125 ml
  30. Forza 30 Tablet
  31. Forza Pediatrik Şurup 100 ml
  32. Gayaben Şurup 150 ml
  33. Gerakon 325 mg 20 Tablet
  34. Gerakon Fort 20 Tablet
  35. Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
  36. Geralgine Plus 20 Tablet
  37. Geralgine-Hot 12 Poşet
  38. Geralgine-K 20 Tablet
  39. Gribex Hot Pediatrik Toz 12 Poşet
  40. Gribex Hot Pediatrik Toz 24 Poşet
  41. Gribex Hot Pediatrik Toz 6 Poşet
  42. Gribex Hot Toz 12 Poşet
  43. Gribex Hot Toz 24 Poşet
  44. Gribex Hot Toz 6 Poşet
  45. Gribex Hot-D Toz 12 Poşet
  46. Gribex Hot-D Toz 24 Poşet
  47. Gribex Hot-D Toz 6 Poşet
  48. Gribo Cold 30 Tablet
  49. Gripamol 30 Tablet
  50. Gripin Hot 6 Poşet
  51. Gripin Hot D 12 Poşet
  52. Gripin Hot Pediatrik 12 Poşet
  53. Griport 20 Tablet
  54. Gudef Şurup 100 ml
  55. Historan Şurup 125 ml
  56. Hydryllin Şurup 100 ml
  57. İburamin Zero Şurup 100 ml
  58. Katarin 250 mg 30 Kapsül
  59. Katarin Fort 20 Tablet
  60. Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
  61. Kongest 30 Tablet
  62. Kongest Forte 30 Tablet
  63. Medicold Şurup 100 ml
  64. Metorfan 20 Draje
  65. Neo Jucodine Şurup 150 ml
  66. Neofedrin Şurup 100 ml
  67. Oledro 30 Tablet
  68. Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
  69. Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
  70. Oledro Şurup 100 ml
  71. Parakodin 20 Tablet
  72. Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
  73. Parol Hot 12 Poşet Granül
  74. Parol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  75. Pedrin Şurup 100 ml
  76. Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
  77. Pirosal 20 Tablet
  78. Tamol Cold 20 Tablet
  79. Temsaljin 500 mg 20 Tablet
  80. Teragrip 20 Tablet
  81. TheraFlu Forte 20 Tablet
  82. Tricold 20 Tablet
  83. Tylol Cold Şurup 100 ml
  84. Tylol Hot 24 Poşet Granül
  85. Tylol Hot 500 mg 12 Poşet
  86. Tylol Hot 6 Poşet Granül
  87. Tylol Hot D 12 Poşet Granül
  88. Tylol Hot D 24 Poşet Granül
  89. Tylol Hot D 6 Poşet Granül
  90. Tylol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  91. Tylol Hot Pediatrik 24 Poşet Granül
  92. Tylol Hot Pediatrik 6 Poşet Granül