Nexetin 20 mg 28 Kapsül

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Antidepresanlar - Diğer Antidepresanlar - Duloksetin
İlaç Bilgileri
Firma:Nobel İlaç
Etkin Madde:Duloksetin HCL
ATC Kodu:N06AX21
Kamu Kodu:A13830
Barkod:8699262160038
Menşei:Yerli
Fiyatı:15.15 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nexetin 20 mg 28 Kapsül Endikasyonları

Nexetin Duloksetin HCL etken maddesine sahiptir. Nexetin kadınlarda stres üriner inkontinans yani gülme, hapşırma, ağır kaldırma gibi durumlarda idrar kaçırma hastalığının tedavisi için kullanılır. Nexetin içerdiği Duloksetin HCL ile idrarınızı tutmanızı sağlayan kasların gücünü arttırmaktadır.
Nexetin sadece erişkinlerde kullanılabilir.

Nexetin 20 mg 28 Kapsül Kullanımı

Hamilelik Döneminde Kullanımı: Duloksetin HCL etkin maddesi içeren Nexetin'in hamilelik döneminde kullanılması bebeğe zarar verebilir! Nexetin'i kullanıp kullanmmaya doktorla yapılacak potansiyel fayda/potansiyel risk değerlendirmesinden sonra karar verilmelidir. Gebe kalmayı planlayan bayanlar bu durumu doktoruna bildirmeli, ilacı kullanmaya başladıktan sonra hamile kalındığının farkedilmesi durumunda ise hemen doktor veya eczacınıza danışmalısınız.

Nexetin Fiyatı

Nexetin 20 mg 28 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 15.15 TL dir. Nobel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699262160038 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Nexetin 20 mg 28 Kapsül Etkin Maddesi

Nexetin 20 mg 28 Kapsül ilacının etkin maddesi olan Duloksetin, orjinal ismiyle Duloxetine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 116539-59-4 olup, molekül ağırlığı 297.41456 g/mol, formülü ise C18H19NOS dir. Duloksetin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.

Nexetin ilacının ana etkin maddesi Duloksetin için Kimyasal Yapı Resmi:
Nexetin 20 mg 28 Kapsül (Duloksetin) Kimyasal Yapısı (2 D) Nexetin 20 mg 28 Kapsül (Duloksetin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Nexetin 20 mg 28 Kapsül ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Antidepresanlar - Diğer Antidepresanlar - Duloksetin

Nexetin 20 mg 28 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nexetin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com