Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazal

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr
Firma:Drogsan İlaç
Etkin Madde:Mometazon Furoat
ATC Kodu:R01AD09
Kamu Kodu:A10852
Barkod:8699580540024
Fiyatı:86,16 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr Endikasyonları

Mometix AQ; burun tıkanıklığı, mevsimsel ya da mevsimsel olmayan alerjik rinitin, hapşırma, kaşıntı ve burun akıntısı gibi nazal etkilerinin tedavisinde ve önlenmesinde ayrıca burun mukozasının kronik enflamasyonu olarak tanımlanan nazal polipozis tedavisinde kullanılır.

Mometix Fiyatı

Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 86,16 TL dir. Drogsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699580540024 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr Etkin Maddesi

Mometazon Furoat


Mometix ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr () Kimyasal Yapısı (2 D)Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr () Kimyasal Yapısı (3 D)

Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazal

Mometix AQ Nazal Sprey 18 gr Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mometix kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.